Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Zaproszenie przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w komisji konkursowej w związku z otwartym konkursem ofert na realizację zdania publicznego w zakresie aktywizacji społeczno-zawodowej

aktywna integracja

Projekt „Aktywna integracja w Gminie Kęty” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach poddziałania 9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Małopolskiego na lata 2014-2020. Numer projektu RPMP.09.01.01-12-0009/20

Kęty dnia 29.04.2022 r.

OGŁOSZENIE
DYREKTOR GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W KĘTACH
z siedzibą ul. Żwirki i Wigury 8, 32-650 Kęty

Zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w komisji konkursowej w związku z otwartym konkursem ofert na realizację zdania publicznego w zakresie aktywizacji społeczno-zawodowej uczestników projektu realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach pod nazwą "Aktywna integracja w Gminie Kęty" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa IX. Działanie: 9.1, Poddziałanie 9.1.1.

Kandydaci muszą spełniać następujące kryteria:
1) Przedstawią rekomendację do udziału w komisji wystawioną przez podmiot wymieniony w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Weryfikacja przed przystąpieniem do udziału w pracach komisji.

Udział w pracach komisji konkursowej jest nieodpłatny i za udział w posiedzeniach jej członkom nie przysługuje zwrot kosztów podróży.

Osoby zainteresowane udziałem w komisji prosimy o zgłaszanie się poprzez przesłanie informacji mailem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach, ul. Żwirki i Wigury 8, 32-650 Kęty do dnia 16.05.2022 r. do godz. 9:00.

Zaproszenie (PDF)

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.