Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Pracownik kęckiego GOPSu Małopolskim Pracownikiem Socjalnym Roku 2018

 

20 listopada 2018 r. w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie odbyła się Konferencja realizowana w ramach projektu KOOPERACJE 3D pn. „Wiele wymiarów współpracy, współpraca w wielu wymiarach”.

Podczas Konferencji po raz ósmy został rozstrzygnięty konkurs na Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku 2018 – Mamy moc pomagania. Tegoroczna edycja skupiała się na wyłonieniu Liderów Współpracy – pracowników socjalnych, którzy wykazali się w swojej pracy zawodowej zaangażowaniem i aktywnym współdziałaniem w oparciu o współpracę wielosektorową.

Z dumą pragniemy ogłosić, iż Tytuł Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku 2018 otrzymał wieloletni pracownik naszego Ośrodka Pan Marcin Maciejewski.

Kapituła konkursu doceniła Pana Marcina za wyjątkową umiejętność podejmowania szeroko zakrojonej współpracy na rzecz zróżnicowanych grup odbiorców oraz zaangażowanie w wiele inicjatyw społecznych, znacznie wykraczających poza określony zakres obowiązków, podkreślając także, iż w 2016 roku Pan Marcin otrzymał wyróżnienie w tymże konkursie.

Panu Marcinowi serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów oraz spełnienia w życiu zawodowym.

Pragniemy dodać, iż nominowana do tego tytułu była także Pani Monika Skudlarska-Smaza, której również gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

Dyrekcja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach

 

  • 20181120_114523
  • 20181120_114527
  • g11853d
  • o67027d

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.