Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dział Wspierania Rodziny podjął kolejne działanie skierowane do rodzin z dziećmi z terenu gminy Kęty. 12 grudnia 2019 r. zrealizowano projekt socjalny pod nazwą „Rodzinne Piernikowanie”, którego celem było wskazanie rodzicom właściwych form spędzania wolnego czasu z dziećmi. Ponadto, projekt miał na celu również integrację rodziców z dziećmi oraz pracowników Ośrodka z rodzinami objętymi wsparciem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach.

g14641m

25 października 2019 roku odbyła się pierwsza akcja porządkowania grobów na terenie kęckiego cmentarza. Było to jedno z działań prowadzonych w ramach projektu grantowego „Wash and go”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach, w ramach dotacji otrzymanej z Fundacji Santander Bank Polska pn. „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM”.

g14244m

Wczoraj, 24 października 2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie „Projekt socjalny dla rodziny” zorganizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Janusza Korczaka w Warszawie i Uniwersytet Szczeciński.

g14223m

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.